Stomil
A A A
 
Skip Navigation LinksStrona główna»O nas»Filozofia | Historia

Filozofia   |   Historia

Filozofia

Misją Przedsiebiorstwa  jest świadczenie usług sanatoryjno-leczniczych i turystyczno-rekreacyjnych na poziomie gwarantującym spełnienie potrzeb i oczekiwań klientów w zakresie rehabilitacji, odnowy biologicznej oraz wypoczynku. 


Gwarancją satysfakcji i zadowolenia klienta są działania nastawione na wysoki poziom jakości usług przy równoczesnym osiąganiu rentowności zapewniającej rozwój oferowanych produktów i usług w tempie umożliwiającym kreowanie zmian na rynku. 


Celem strategicznym Przedsiębiorstwa Sanatoryjno-Turystycznego „Stomil” jest wiodąca rola dostawcy usług sanatoryjno-leczniczych oraz turystyczno-rekreacyjnych na Podkarpaciu, wysoka pozycja i duża identyfikowalność w kraju oraz zbudowanie marki rozpoznawalnego dostawcy tych usług na rynku międzynarodowym.


Historia

1973

Budowa i oddanie do użytku Ośrodka Wczasowego Sanockich Zakładów Przemysłu  Gumowego „Stomil”.

1974

Rozbudowa Ośrodka i utworzenie gabinetów specjalistycznych do leczenia schorzeń  dróg oddechowych, czynnościowego układu krążenia i rehabilitacji pourazowej.

1991

Rozbudowa bazy zabiegowej i utworzenie nowych gabinetów - kąpiele mineralne,  masaż podwodny, okłady borowinowe, kinezyterapia, fizykoterapia.
1992

Powstanie Przedsiębiorstwa Sanatoryjno – Turystycznego „Stomil” Sp. z o.o. na bazie  Ośrodka Wczasowego Sanockich Zakładów Przemysłu Gumowego „Stomil”.
1993

Zakup Ośrodka Wypoczynkowo-Rekreacyjnego „Zjawa” w Polańczyku.
  
2001

Zakup Sanatorium Uzdrowiskowego „Ziemowit” w Iwoniczu Zdroju.

 2008 Zakup basenów i terenu rekreacyjnego w Rymanowie Zdroju