Stomil
A A A
 

Turnusy ZUS


Program rehabilitacji leczniczej ZUS w ramach prewencji rentowej skierowany jest do:
  • osób pobierających rentę okresową z tytułu niezdolności do pracy
  • ubezpieczonych zagrożonych całkowitą lub częściową niezdolnością do pracy
  • osób uprawnionych do zasiłku chorobowego lub świadczenia rehabilitacyjnego po ustaniu tytułu do ubezpieczenia chorobowego lub wypadkowego.


ŚWIERKOWY ZDRÓJ MEDICAL SPA Iwonicz-Zdrój
Print Drukuj

ZUS - rehabilitacja lecznicza

Schorzenia narządu ruchu  - ŚWIERKOWY ZDRÓJ MEDICAL SPA Iwonicz-Zdrój
Opis

Osoba skierowana na turnus powinna posiadać skierowanie do ośrodka z właściwego dla miejsca zamieszkania Oddziału ZUS, dowód osobisty, dokumentacje medyczną, aktualny dowód ubezpieczenia.  Zakład Ubezpieczeń Społecznych ponosi całkowity koszt rehabilitacji leczniczej ubezpieczonego, łącznie z kosztami zakwaterowania, wyżywienia oraz koszt przejazdu z miejsca zamieszkania do ośrodka rehabilitacyjnego i z powrotem, do wysokości kosztu przejazdu najtańszym środkiem komunikacji publicznej (stawka za bilet normalny PKP według taryfy pośpiesznej D kl. II).


Turnusy
Opłaty

Brak opłat dodatkowych.


Informacje dodatkowe

Przedsiębiorstwo proponuje dla swoich gości zorganizowane formy wypoczynku tj.: spacery po uzdrowiskach i okolicy, przejażdżki bryczką, wieczorki taneczne, występy kapel ludowych, ogniska z pieczeniem kiełbasy. W zimie dodatkowo organizowane są kuligi w zaprzęgach konnych.
W ramach działalności turystycznej proponowana jest szeroka oferta wycieczek autokarowych po regionie oraz za granicę na Słowację, Węgry i Ukrainę – konieczny paszport.


Informacje i rezerwacje :
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Szczegóły  Zadzwoń  13 435 02 11